TOMMY HILFIGER

IMG_0923

 

 „Oblékání by měla být zábava, kreativní cesta jak představit sama sebe oblečením, které oslavuje lidskou jedinečnost. Mé kolekce jsou míněny, aby se vztahovaly k mnoha aspektům lidského života.“ Tyto slova pronesl zakladatel značky, pan Tommy Hilfiger. Dokonale vystihl charakter oblečení a doplňků, kterými obohatil trh. Je jedno, jaké zboží z bohaté nabídky si zvolíte, od triček Tommy Hilfiger až po všechny další produkty – všechny v sobě mají kus originality.

V roce 1979 se zrodil nový módní fenomén. Zvláště mladí lidé, nespokojení s tehdejším zbožím pro svou generaci, konečně našli pohodlné, kvalitní a ležerní oblečení pod značkou Tommy Hilfiger. S nevídaným úspěchem se tato nová ikona rozšířila po celém světě. A dnes si tak můžeme koupit stejné oblečení a za stejných podmínek jako ve vlasti značky, Americe. V oblečení Tommy Hilfiger se objevovaly hudební
hvězdy jako rapper Snoop Dogg, členové skupiny Rolling Stones, Britney Spears nebo Beyoncé. Díky tomu se produkty Tommy Hilfiger staly populární i mezi mladými Američany. Móda Tommy Hilfiger je velmi oblíbená mezi těmi, kteří dávají přednost pohodlí, působivému vzhledu a kvalitě před uniformovaností a nudou. Jednoduché, ale nápadité vzory Ameriky se štítkem Tommy Hilfiger se dají nosit všude na světě. Ten, kdo je má na sobě, nezapadne do průměru.

Cena

799800
1799800
TOMMY HILFIGER PODPRSENKA BRALETTE ICONIC BÍLÁ
Tip
Kód: 5285/M
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem